• Oryginalna bateria Bosch 2607336815, 1600Z00038 18V 4.0Ah Li-ion do spinarki taśm SIGNODE BXT2-19, BXT3-19, GripPack 114, GripPack 34
  • Oryginalna bateria Bosch 2607336815, 1600Z00038 18V 4.0Ah Li-ion do spinarki taśm SIGNODE BXT2-19, BXT3-19, GripPack 114, GripPack 34
  • Oryginalna bateria Bosch 2607336815, 1600Z00038 18V 4.0Ah Li-ion do spinarki taśm SIGNODE BXT2-19, BXT3-19, GripPack 114, GripPack 34
  • Oryginalna bateria Bosch 1600Z00038, 2607336091, 2607336092, 2607336170, 2607336235 18V 4.0Ah Li-Ion do elektronarzędzi GSR 18V-LI, GSB 18V-LI, GDS 18 V-LI

Oryginalna bateria Bosch 2607336815, 1600Z00038 18V 4.0Ah Li-ion do spinarki taśm SIGNODE BXT2-19, BXT3-19, GripPack 114, GripPack 34

Symbol towaru: BH1844LO
Typ: Li-Ion
Napięcie: 18 V
Pojemność: 4000 mAh
Zastosowanie: BOSCH, WÜRTH
Rodzaj baterii: Oryginał
380,00 zł
/ szt.
+ koszty wysyłki
Oszczędzasz 0.00% (0.00), kupując w zestawie.
Koszty dostawy

  • Poczta Polska od 10,95 zł
  • Paczkomaty InPost 8,99 zł
  • Przesyłka kurierska od 9,47 zł

Istnieje możliwość wysyłki towaru poza granice Polski. Wysyłki realizowane pocztą lub kurierem, stawki podawane indywidualnie zależnie od kraju przeznaczenia przesyłki.
SuperFair.Shop badge Wysyłamy wszystkie paczki w deklarowanym czasie

Posiadamy wyróżnienie SuperFair.Shop™ w ramach którego nasze wysyłki są codziennie automatycznie monitorowane pod względem zgodności z deklarowanym czasem wysyłki.

Przyznane wyróżnienie oznacza, że nasze przesyłki są wysyłane zgodnie z planem. Dbamy też o Twoje bezpieczeństwo i wygodę.

Łatwy zwrot produktu

Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. W ciągu 14 dni możesz odstąpić od umowy bez podania przyczyny.
Pokaż szczegóły
14 dni na odstąpienie od umowy
Najważniejsza jest Twoja satysfakcja z zakupów. W ciągu 14 dni możesz odstąpić od umowy bez podania przyczyny..
Bez stresu i obaw
Dbamy o Twoją wygodę, dlatego w naszym sklepie dokonasz zwrotu na korzystnych warunkach.
Prosty kreator zwrotów
Wszystkie zwroty w naszym sklepie obsługiwane są przez prosty kreator zwrotów, który daje możliwość odesłania do nas paczki zwrotnej.

Bosch 1600Z00038,
Bosch 2607336092,
Bosch 2607336170,
Bosch 2607336236,
Bosch 2607336560,
WURTH 0700916531,
WURTH 0700916532,
WURTH 0700916533,

Bosch GBH 18 V-EC Professional,
Bosch GBH 18 V-LI,
Bosch GBH 18 V-Li Compact Professional,
Bosch GCB 18 V-LI,
Bosch GDR 18 V-LI,
Bosch GDR 18 V-Li MF Professional,
Bosch GDR 18-LI,
Bosch GDS 18 V-EC 250 Professional,
Bosch GDS 18 V-LI,
Bosch GDS 18 V-Li HT Professional,
Bosch GDX 18 V-EC Professional,
Bosch GDX 18 V-LI,
Bosch GGS 18 V-LI,
Bosch GHO 18 V-LI,
Bosch GKM 18 V-Li Professional,
Bosch GKS 18 V-LI,
Bosch GOP 18 V-EC Professional,
Bosch GSA 18 V-LI,
Bosch GSB 18 V-LI,
Bosch GSB 18 VE-2-LI,
Bosch GSB 18-2-LI,
Bosch GSK 18 V-LI,
Bosch GSR 18 V-EC FC2 Professional,
Bosch GSR 18 V-EC Professional,
Bosch GSR 18 V-EC TE Professional,
Bosch GSR 18 V-LI,
Bosch GSR 18 V-Li HX Professional,
Bosch GSR 18 VE-2-LI,
Bosch GSR 18-2-LI,
Bosch GSR 18-2-Li Plus Professional,
Bosch GST 18 V-LI,
Bosch GST 18 V-Li B Professional,
Bosch GST 18 V-Li S Professional,
Bosch GWS 18 V-LI Professional,
Bosch GWS 18-125 V-LI Professional,
ORGAPACK 400.58,
ORGAPACK 2187.002,
ORGAPACK ORT400,
SIGNODE BXT2-19,
STRAPEX STB80,
WURTH ASS18-1/2’’,
WURTH BS18-A Compact,
WURTH BS18-A Light,
WURTH BS18-A Power,
WURTH BS18-A Power Combi,
WURTH EWS18-A,
WURTH H18-MA Compact,
WURTH SBS18-A,
WURTH WLA18.0,

18V 4000mAh 72Wh Li-Ion
115mm x 74mm x 56mm
Oryginał
Uwagi: Nazwy urządzeń, części i marek zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji.

Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:

Dbamy o Twoją prywatność

Nasz Sklep (znajdujący się pod adresem ebaterie.pl) przetwarza Twoje dane osobowe zbierane w Internecie, np. adres IP Twojego urządzenia oraz informacje zapisywane za pomocą technologii służących do ich śledzenia i przechowywania, takich jak pliki cookies, sygnalizatory www lub innych podobnych technologii.

Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań.

Wyrażam zgodę na korzystanie z technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych, w tym z plików cookies, dostęp do informacji na Twoim urządzeniu końcowym i ich przechowywanie oraz na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez firmę Emma Sp. z o.o. oraz jej partnerów, w celach marketingowych (w tym do zautomatyzowanego dopasowania reklam do Twoich zainteresowań i mierzenia ich skuteczności).

Niezależnie od tego, masz również prawo odmówić wyrażenia zgody na korzystanie w Internecie ze wspomnianych wyżej technologii, dostępu do informacji na Twoim urządzeniu końcowym i ich przechowywania oraz na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez firmę Emma Sp. z o.o. oraz jej partnerów, w celach marketingowych (w tym do zautomatyzowanego dopasowania reklam do Twoich zainteresowań i mierzenia ich skuteczności). W tym celu kliknij: „ NIE WYRAŻAM ZGODY ” bądź dokonaj zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej, z której aktualnie korzystasz (w zakresie plików cookies). Więcej informacji dowiesz się ze strony Polityka prywatności i cookies.

NIE WYRAŻAM ZGODY
ZGADZAM SIĘ, CHCĘ PRZEJŚĆ DO STRONY
pixel