• Bateria do laptopa GATEWAY 102306

Bateria do laptopa GATEWAY 102306

123,00 zł
110,00 zł
/ szt.
+ koszty wysyłki
Oszczędzasz 11% (13,00 zł).
Koszty dostawy

  • Poczta Polska od 10,95 zł
  • Paczkomaty InPost 8,99 zł
  • Przesyłka kurierska od 9,47 zł

Istnieje możliwość wysyłki towaru poza granice Polski. Wysyłki realizowane pocztą lub kurierem, stawki podawane indywidualnie zależnie od kraju przeznaczenia przesyłki.
SuperFair.Shop badge Wysyłamy wszystkie paczki w deklarowanym czasie

Posiadamy wyróżnienie SuperFair.Shop™ w ramach którego nasze wysyłki są codziennie automatycznie monitorowane pod względem zgodności z deklarowanym czasem wysyłki.

Przyznane wyróżnienie oznacza, że nasze przesyłki są wysyłane zgodnie z planem. Dbamy też o Twoje bezpieczeństwo i wygodę.

Łatwy zwrot produktu

Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. W ciągu 14 dni możesz odstąpić od umowy bez podania przyczyny.
Pokaż szczegóły
14 dni na odstąpienie od umowy
Najważniejsza jest Twoja satysfakcja z zakupów. W ciągu 14 dni możesz odstąpić od umowy bez podania przyczyny..
Bez stresu i obaw
Dbamy o Twoją wygodę, dlatego w naszym sklepie dokonasz zwrotu na korzystnych warunkach.
Prosty kreator zwrotów
Wszystkie zwroty w naszym sklepie obsługiwane są przez prosty kreator zwrotów, który daje możliwość odesłania do nas paczki zwrotnej.

Zastępuje:
Bateria GATEWAY 5337
Bateria GATEWAY 6104
Bateria GATEWAY 102306
Bateria GATEWAY 106125
Bateria GATEWAY 107063
Bateria GATEWAY 1534119
Bateria GATEWAY 6500972
Bateria GATEWAY ACEB0185010000001
Bateria GATEWAY ACEB0185010000002
Bateria GATEWAY ACEB0185010000004
Bateria GATEWAY ACEB0185010000005
Bateria GATEWAY ACEB0185010000006
Bateria GATEWAY ACEB0785010000001
Bateria GATEWAY DAK100440-000127
Bateria GATEWAY GT-M210
Bateria GATEWAY UR18650F
Bateria GATEWAY W32044L
Bateria GATEWAY W32066LD
Bateria GATEWAY W43044L

Stosowana w:
Laptop GATEWAY 3000 Series
Laptop GATEWAY 3000GZ Series
Laptop GATEWAY 3018GZ
Laptop GATEWAY 3040GZ
Laptop GATEWAY 3520GZ
Laptop GATEWAY 3522GZ
Laptop GATEWAY 3525GB
Laptop GATEWAY 3545GZ
Laptop GATEWAY 3550GH
Laptop GATEWAY 3550GZ
Laptop GATEWAY 3610GZ
Laptop GATEWAY M210 Series
Laptop GATEWAY M250 Series
Laptop GATEWAY M250A
Laptop GATEWAY M250B
Laptop GATEWAY M250E
Laptop GATEWAY M250ES
Laptop GATEWAY M250G
Laptop GATEWAY M250GS
Laptop GATEWAY MX3000 Series
Laptop GATEWAY MX3042
Laptop GATEWAY MX3044
Laptop GATEWAY MX3044H
Laptop GATEWAY MX3050B
Laptop GATEWAY MX3210
Laptop GATEWAY MX3212
Laptop GATEWAY MX3215
Laptop GATEWAY MX3220B
Laptop GATEWAY MX3222B
Laptop GATEWAY MX3225
Laptop GATEWAY MX3228
Laptop GATEWAY MX3228H
Laptop GATEWAY MX3230
Laptop GATEWAY MX3230H
Laptop GATEWAY MX3231
Laptop GATEWAY MX3235M
Laptop GATEWAY MX3558
Laptop GATEWAY MX3558H
Laptop GATEWAY MX3560
Laptop GATEWAY MX3560H
Laptop GATEWAY MX3562
Laptop GATEWAY MX3563
Laptop GATEWAY MX3563H
Laptop GATEWAY MX3610
Laptop GATEWAY MX3631M
Laptop GATEWAY NX200 Series
Laptop GATEWAY NX200S
Laptop GATEWAY NX200X
Laptop GATEWAY NX210
Laptop GATEWAY NX250 Series
Laptop GATEWAY NX250X
Laptop GATEWAY S-7000N
Laptop GATEWAY S-7200N
Laptop GATEWAY W322

Uwagi:
Produkt jest zamiennikiem. Nazwy urządzeń, części i marek zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji.

Parametry techniczne:
Gwarancja:
12 miesięcy
Typ baterii/urządzenia:
102306
Zastosowanie:
GATEWAY
Napięcie(V)/Poj(mAh):
11.10V / 6600mAh (73Wh)
Typ:
Li-Ion
Wymiary:
269.40 x 41.10 x 40.00 mm
Waga:
453 g
Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:

Dbamy o Twoją prywatność

Nasz Sklep (znajdujący się pod adresem ebaterie.pl) przetwarza Twoje dane osobowe zbierane w Internecie, np. adres IP Twojego urządzenia oraz informacje zapisywane za pomocą technologii służących do ich śledzenia i przechowywania, takich jak pliki cookies, sygnalizatory www lub innych podobnych technologii.

Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań.

Wyrażam zgodę na korzystanie z technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych, w tym z plików cookies, dostęp do informacji na Twoim urządzeniu końcowym i ich przechowywanie oraz na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez firmę Emma Sp. z o.o. oraz jej partnerów, w celach marketingowych (w tym do zautomatyzowanego dopasowania reklam do Twoich zainteresowań i mierzenia ich skuteczności).

Niezależnie od tego, masz również prawo odmówić wyrażenia zgody na korzystanie w Internecie ze wspomnianych wyżej technologii, dostępu do informacji na Twoim urządzeniu końcowym i ich przechowywania oraz na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez firmę Emma Sp. z o.o. oraz jej partnerów, w celach marketingowych (w tym do zautomatyzowanego dopasowania reklam do Twoich zainteresowań i mierzenia ich skuteczności). W tym celu kliknij: „ NIE WYRAŻAM ZGODY ” bądź dokonaj zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej, z której aktualnie korzystasz (w zakresie plików cookies). Więcej informacji dowiesz się ze strony Polityka prywatności i cookies.

NIE WYRAŻAM ZGODY
ZGADZAM SIĘ, CHCĘ PRZEJŚĆ DO STRONY
pixel