Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Oryginalna bateria Bosch 1600A002U5, 2607337069 18V 5.0Ah Li-Ion do elektronarzędzi GBA/GDR/GDS/GDX/GKS/GSA/GSB/GSR/GST/GWS 18 V-Li
Oryginalna bateria Bosch 1600A002U5, 2607337069 18V 5.0Ah Li-Ion do elektronarzędzi GBA/GDR/GDS/GDX/GKS/GSA/GSB/GSR/GST/GWS 18 V-Li
Oryginalna bateria Bosch 1600A002U5, 2607337069 18V 5.0Ah Li-Ion do elektronarzędzi GBA/GDR/GDS/GDX/GKS/GSA/GSB/GSR/GST/GWS 18 V-Li
Oryginalna bateria Bosch 1600A002U5, 2607337069 18V 5.0Ah Li-Ion do elektronarzędzi GBA/GDR/GDS/GDX/GKS/GSA/GSB/GSR/GST/GWS 18 V-Li
Oryginalna bateria Bosch 1600A002U5, 2607337069 18V 5.0Ah Li-Ion do elektronarzędzi GBA/GDR/GDS/GDX/GKS/GSA/GSB/GSR/GST/GWS 18 V-Li
Oryginalna bateria Bosch 1600A002U5, 2607337069 18V 5.0Ah Li-Ion do elektronarzędzi GBA/GDR/GDS/GDX/GKS/GSA/GSB/GSR/GST/GWS 18 V-Li

Oryginalna bateria Bosch 1600A002U5, 2607337069 18V 5.0Ah Li-Ion do elektronarzędzi GBA/GDR/GDS/GDX/GKS/GSA/GSB/GSR/GST/GWS 18 V-Li

393,60 zł
brutto / szt.
Produkt dostępny w bardzo dużej ilości
Produkt dostępny w bardzo dużej ilości
14 dni na łatwy zwrot
Sprawdź, w którym sklepie obejrzysz i kupisz od ręki
Oryginalna bateria Bosch 1600A002U5, 2607337069 18V 5.0Ah Li-Ion do elektronarzędzi GBA/GDR/GDS/GDX/GKS/GSA/GSB/GSR/GST/GWS 18 V-Li
Oryginalna bateria Bosch 1600A002U5, 2607337069 18V 5.0Ah Li-Ion do elektronarzędzi GBA/GDR/GDS/GDX/GKS/GSA/GSB/GSR/GST/GWS 18 V-Li
Bezpieczne zakupy
Istnieje możliwość wysyłki towaru poza granice Polski. Wysyłki realizowane pocztą lub kurierem, stawki podawane indywidualnie zależnie od kraju przeznaczenia przesyłki
Symbol towaruBH1850LO
Napięcie18 V
Pojemność5000 mAh
ZastosowanieBOSCHWÜRTHSignode
Rodzaj bateriiOryginał
Pokaż wszystkie

Bosch 1600Z00038,
Bosch 2607336092,
Bosch 2607336170,
Bosch 2607336236,
Bosch 2607336560,
WURTH 0700916531,
WURTH 0700916532,
WURTH 0700916533,

Bosch GBH 18 V-EC Professional,
Bosch GBH 18 V-LI,
Bosch GBH 18 V-Li Compact Professional,
Bosch GCB 18 V-LI,
Bosch GDR 18 V-LI,
Bosch GDR 18 V-Li MF Professional,
Bosch GDR 18-LI,
Bosch GDS 18 V-EC 250 Professional,
Bosch GDS 18 V-LI,
Bosch GDS 18 V-Li HT Professional,
Bosch GDX 18 V-EC Professional,
Bosch GDX 18 V-LI,
Bosch GGS 18 V-LI,
Bosch GHO 18 V-LI,
Bosch GKM 18 V-Li Professional,
Bosch GKS 18 V-LI,
Bosch GOP 18 V-EC Professional,
Bosch GSA 18 V-LI,
Bosch GSB 18 V-LI,
Bosch GSB 18 VE-2-LI,
Bosch GSB 18-2-LI,
Bosch GSK 18 V-LI,
Bosch GSR 18 V-EC FC2 Professional,
Bosch GSR 18 V-EC Professional,
Bosch GSR 18 V-EC TE Professional,
Bosch GSR 18 V-LI,
Bosch GSR 18 V-Li HX Professional,
Bosch GSR 18 VE-2-LI,
Bosch GSR 18-2-LI,
Bosch GSR 18-2-Li Plus Professional,
Bosch GST 18 V-LI,
Bosch GST 18 V-Li B Professional,
Bosch GST 18 V-Li S Professional,
Bosch GWS 18 V-LI Professional,
Bosch GWS 18-125 V-LI Professional,
ORGAPACK 400.58,
ORGAPACK 2187.002,
ORGAPACK ORT400,
SIGNODE BXT2-19,
STRAPEX STB80,
WURTH ASS18-1/2’’,
WURTH BS18-A Compact,
WURTH BS18-A Light,
WURTH BS18-A Power,
WURTH BS18-A Power Combi,
WURTH EWS18-A,
WURTH H18-MA Compact,
WURTH SBS18-A,
WURTH WLA18.0,

18V 5000mAh 90Wh Li-Ion
115mm x 74mm x 56mm
Oryginał
Uwagi: Nazwy urządzeń, części i marek zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji.

Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel