• Oryginalna bateria Bosch 1600A002U5, 2607337069 18V 5.0Ah Li-Ion do elektronarzędzi GBA/GDR/GDS/GDX/GKS/GSA/GSB/GSR/GST/GWS 18 V-Li
  • Oryginalna bateria Bosch 1600A002U5, 2607337069 18V 5.0Ah Li-Ion do elektronarzędzi GBA/GDR/GDS/GDX/GKS/GSA/GSB/GSR/GST/GWS 18 V-Li
  • Oryginalna bateria Bosch 1600A002U5, 2607337069 18V 5.0Ah Li-Ion do elektronarzędzi GBA/GDR/GDS/GDX/GKS/GSA/GSB/GSR/GST/GWS 18 V-Li

Oryginalna bateria Bosch 1600A002U5, 2607337069 18V 5.0Ah Li-Ion do elektronarzędzi GBA/GDR/GDS/GDX/GKS/GSA/GSB/GSR/GST/GWS 18 V-Li

Symbol towaru: BH1850LO
Typ: Li-Ion
Napięcie: 18 V
Pojemność: 5000 mAh
Zastosowanie: BOSCH, WÜRTH, Signode
Rodzaj baterii: Oryginał
430,50 zł
/ szt.
+ koszty wysyłki
Koszty dostawy

  • Poczta Polska od 8,50 zł
  • Paczkomaty InPost 9,99 zł
  • Przesyłka kurierska od 9,47 zł

Istnieje możliwość wysyłki towaru poza granice Polski. Wysyłki realizowane pocztą lub kurierem, stawki podawane indywidualnie zależnie od kraju przeznaczenia przesyłki.
SuperFair.Shop badge Wysyłamy wszystkie paczki w deklarowanym czasie

Posiadamy wyróżnienie SuperFair.Shop™ w ramach którego nasze wysyłki są codziennie automatycznie monitorowane pod względem zgodności z deklarowanym czasem wysyłki.

Przyznane wyróżnienie oznacza, że nasze przesyłki są wysyłane zgodnie z planem. Dbamy też o Twoje bezpieczeństwo i wygodę.

Łatwy zwrot produktu

Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. W ciągu 14 dni możesz odstąpić od umowy bez podania przyczyny.
Pokaż szczegóły
14 dni na odstąpienie od umowy
Najważniejsza jest Twoja satysfakcja z zakupów. W ciągu 14 dni możesz odstąpić od umowy bez podania przyczyny..
Bez stresu i obaw
Dbamy o Twoją wygodę, dlatego w naszym sklepie dokonasz zwrotu na korzystnych warunkach.
Prosty kreator zwrotów
Wszystkie zwroty w naszym sklepie obsługiwane są przez prosty kreator zwrotów, który daje możliwość odesłania do nas paczki zwrotnej.

KUP LUB ODBIERZ W NASZYM SKLEPIE

Możesz sprawdzić czy produkt dostępny jest w sklepie od ręki lub zamówić go przez Internet i odebrać w sklepie.
Sprawdź dostępność

Bosch 1600Z00038,
Bosch 2607336092,
Bosch 2607336170,
Bosch 2607336236,
Bosch 2607336560,
WURTH 0700916531,
WURTH 0700916532,
WURTH 0700916533,

Bosch GBH 18 V-EC Professional,
Bosch GBH 18 V-LI,
Bosch GBH 18 V-Li Compact Professional,
Bosch GCB 18 V-LI,
Bosch GDR 18 V-LI,
Bosch GDR 18 V-Li MF Professional,
Bosch GDR 18-LI,
Bosch GDS 18 V-EC 250 Professional,
Bosch GDS 18 V-LI,
Bosch GDS 18 V-Li HT Professional,
Bosch GDX 18 V-EC Professional,
Bosch GDX 18 V-LI,
Bosch GGS 18 V-LI,
Bosch GHO 18 V-LI,
Bosch GKM 18 V-Li Professional,
Bosch GKS 18 V-LI,
Bosch GOP 18 V-EC Professional,
Bosch GSA 18 V-LI,
Bosch GSB 18 V-LI,
Bosch GSB 18 VE-2-LI,
Bosch GSB 18-2-LI,
Bosch GSK 18 V-LI,
Bosch GSR 18 V-EC FC2 Professional,
Bosch GSR 18 V-EC Professional,
Bosch GSR 18 V-EC TE Professional,
Bosch GSR 18 V-LI,
Bosch GSR 18 V-Li HX Professional,
Bosch GSR 18 VE-2-LI,
Bosch GSR 18-2-LI,
Bosch GSR 18-2-Li Plus Professional,
Bosch GST 18 V-LI,
Bosch GST 18 V-Li B Professional,
Bosch GST 18 V-Li S Professional,
Bosch GWS 18 V-LI Professional,
Bosch GWS 18-125 V-LI Professional,
ORGAPACK 400.58,
ORGAPACK 2187.002,
ORGAPACK ORT400,
SIGNODE BXT2-19,
STRAPEX STB80,
WURTH ASS18-1/2’’,
WURTH BS18-A Compact,
WURTH BS18-A Light,
WURTH BS18-A Power,
WURTH BS18-A Power Combi,
WURTH EWS18-A,
WURTH H18-MA Compact,
WURTH SBS18-A,
WURTH WLA18.0,

18V 5000mAh 90Wh Li-Ion
115mm x 74mm x 56mm
Oryginał
Uwagi: Nazwy urządzeń, części i marek zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji.

Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:

Dbamy o Twoją prywatność

Nasz Sklep wraz z Zaufanymi Partnerami przetwarza Twoje dane osobowe zbierane w Internecie np. IP Twojego urządzenia oraz informacje zapisywane za pomocą technologii służących do ich śledzenia i przechowywania, takich jak pliki cookies, sygnalizatory www lub innych podobnych technologii.

Pliki cookies wykorzystywane są w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności, a także w celach analitycznych, marketingowych, oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań w tym także do wyświetlania spersonalizowanych treści (reklamowych) oraz do poprawnego działania strony internetowej. Warunki przechowywania lub dostępu do cookie możesz określić w Twojej przeglądarce.

Klikając „ZGADZAM SIĘ, CHCĘ PRZEJŚĆ DO STRONY” wyrażasz zgodę na stosowanie ciasteczek zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki oraz na dostosowanie treści na stronie naszego Sklepu do Twoich preferencji, a także w celach statystycznych i marketingowych, w tym do wyświetlania spersonalizowanych treści (reklamowych). Zgodę możesz wycofać w dowolnym momencie poprzez usunięcie plików cookies z przeglądarki z danego urządzenia końcowego.

Jeżeli klikniesz „NIE WYRAŻAM ZGODY” - nie będzie możliwe wejście na stronę Sklepu.

NIE WYRAŻAM ZGODY
ZGADZAM SIĘ, CHCĘ PRZEJŚĆ DO STRONY
pixel