• Akumulator do elektronarzędzi BOSCH 12V 3.0Ah NiMH 2 607 335 249, 2 607 335 261, 2 607 335 262, 2 607 335 273, 2 607 335 274, 2 607 335 374, 2 607 335 375, 2 607 335 395, 2 607 335 414, 2 607 335 415
  • Akumulator do elektronarzędzi BOSCH 12V 3.0Ah NiMH 2 607 335 249, 2 607 335 261, 2 607 335 262, 2 607 335 273, 2 607 335 274, 2 607 335 374, 2 607 335 375, 2 607 335 395, 2 607 335 414, 2 607 335 415
  • Akumulator do elektronarzędzi BOSCH 12V 3.0Ah NiMH 2 607 335 249, 2 607 335 261, 2 607 335 262, 2 607 335 273, 2 607 335 274, 2 607 335 374, 2 607 335 375, 2 607 335 395, 2 607 335 414, 2 607 335 415

Akumulator do elektronarzędzi BOSCH 12V 3.0Ah NiMH 2 607 335 249, 2 607 335 261, 2 607 335 262, 2 607 335 273, 2 607 335 274, 2 607 335 374, 2 607 335 375, 2 607 335 395, 2 607 335 414, 2 607 335 415

168,00 zł
/ szt.
+ koszty wysyłki
Koszty dostawy

  • Poczta Polska od 8,50 zł
  • Paczkomaty InPost 8,99 zł
  • Przesyłka kurierska od 9,45 zł

Istnieje możliwość wysyłki towaru poza granice Polski. Wysyłki realizowane pocztą lub kurierem, stawki podawane indywidualnie zależnie od kraju przeznaczenia przesyłki.

Łatwy zwrot produktu

Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. W ciągu 14 dni możesz odstąpić od umowy bez podania przyczyny.
Pokaż szczegóły
14 dni na odstąpienie od umowy
Najważniejsza jest Twoja satysfakcja z zakupów. W ciągu 14 dni możesz odstąpić od umowy bez podania przyczyny..
Bez stresu i obaw
Dbamy o Twoją wygodę, dlatego w naszym sklepie dokonasz zwrotu na korzystnych warunkach.
Prosty kreator zwrotów
Wszystkie zwroty w naszym sklepie obsługiwane są przez prosty kreator zwrotów, który daje możliwość odesłania do nas paczki zwrotnej.

KUP LUB ODBIERZ W NASZYM SKLEPIE

Możesz sprawdzić czy produkt dostępny jest w sklepie od ręki lub zamówić go przez Internet i odebrać w sklepie.
Sprawdź dostępność

Bosch 2607300000,
Bosch 2607335249,
Bosch 2607335261,
Bosch 2607335262,
Bosch 2607335273,
Bosch 2607335274,
Bosch 2607335375,
Bosch 2607335395,
Bosch 2607335414,
Bosch 2607335415,
Bosch 2607335416,
Bosch 2607335429,
Bosch 2607335430,
Bosch 2607335454,
Bosch 2607335455,
Bosch 2607335463,
Bosch 2607335487,
Bosch 2607335526,
Bosch 2607335531,
Bosch 2607335541,
Bosch 2607335542,
Bosch 2607335555,
Bosch 2607335676,
Bosch 2607335683,
Bosch 2607335684,
Bosch 2607335692,
Bosch 2607335697,
Bosch 2607335709,
Bosch 2607335750,
Bosch BAT043,
Bosch BAT045,
Bosch BAT046,
Bosch BAT120,
Bosch BAT139,

Bosch Exact 8,
Bosch Exact 10,
Bosch Exact 12,
Bosch Exact 700,
Bosch GLI 12 V,
Bosch GSB 12 VE-2 Professional,
Bosch GSB 12-2,
Bosch GSR 12,
Bosch GSR 12 VE-2 Professional,
Bosch GSR 12-1,
Bosch GSR 12V,
Bosch PAG 12V,
Bosch PLI 12V,
Bosch PSR 12,
Bosch PSR 12 VE-2,
Bosch PSR 12-2,
Bosch PSR 1200,
ORGAPACK 2179.150,
ORGAPACK ORT100,
ORGAPACK ORT200,

12V 3000mAh 36Wh NiMH
107mm x 86mm x 112mm
Ogniwa Japońskie
Uwagi: Produkt jest zamiennikiem. Nazwy urządzeń, części i marek zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji.

Parametry techniczne:
Gwarancja:
12 miesięcy
Zastosowanie:
BOSCH
Napięcie(V)/Poj(mAh):
12V/3000mAh/36Wh
Typ:
NiMH
Wymiary:
107mm x 86mm x 112mm
Uwagi:
Zamiennik
EAN:
0637913390791
Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel