• Bateria zamienna Bosch 2607335263, 2607335264, 2607335275, 2607335276, 2607335385 14,4V 3.0Ah do elektronarzędzi PSR14.4VE, GSR14.4V, GSB14.4VE-2, GST 14.4V, GWS 14.4V
  • Bateria zamienna Bosch 2607335263, 2607335264, 2607335275, 2607335276, 2607335385 14,4V 3.0Ah do elektronarzędzi PSR14.4VE, GSR14.4V, GSB14.4VE-2, GST 14.4V, GWS 14.4V
  • Bateria zamienna Bosch 2607335263, 2607335264, 2607335275, 2607335276, 2607335385 14,4V 3.0Ah do elektronarzędzi PSR14.4VE, GSR14.4V, GSB14.4VE-2, GST 14.4V, GWS 14.4V

Bateria zamienna Bosch 2607335263, 2607335264, 2607335275, 2607335276, 2607335385 14,4V 3.0Ah do elektronarzędzi PSR14.4VE, GSR14.4V, GSB14.4VE-2, GST 14.4V, GWS 14.4V

Symbol towaru: ZBH1464MH
Typ: NiMH
Napięcie: 14,4 V
Pojemność: 3000 mAh
Zastosowanie: BOSCH
Rodzaj baterii: Zamiennik
176,00 zł
162,00 zł
/ szt.
+ koszty wysyłki
Oszczędzasz 8% (14,00 zł).
Koszty dostawy

  • Poczta Polska od 10,95 zł
  • Paczkomaty InPost 8,99 zł
  • Przesyłka kurierska od 9,47 zł

Istnieje możliwość wysyłki towaru poza granice Polski. Wysyłki realizowane pocztą lub kurierem, stawki podawane indywidualnie zależnie od kraju przeznaczenia przesyłki.
SuperFair.Shop badge Wysyłamy wszystkie paczki w deklarowanym czasie

Posiadamy wyróżnienie SuperFair.Shop™ w ramach którego nasze wysyłki są codziennie automatycznie monitorowane pod względem zgodności z deklarowanym czasem wysyłki.

Przyznane wyróżnienie oznacza, że nasze przesyłki są wysyłane zgodnie z planem. Dbamy też o Twoje bezpieczeństwo i wygodę.

Łatwy zwrot produktu

Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. W ciągu 14 dni możesz odstąpić od umowy bez podania przyczyny.
Pokaż szczegóły
14 dni na odstąpienie od umowy
Najważniejsza jest Twoja satysfakcja z zakupów. W ciągu 14 dni możesz odstąpić od umowy bez podania przyczyny..
Bez stresu i obaw
Dbamy o Twoją wygodę, dlatego w naszym sklepie dokonasz zwrotu na korzystnych warunkach.
Prosty kreator zwrotów
Wszystkie zwroty w naszym sklepie obsługiwane są przez prosty kreator zwrotów, który daje możliwość odesłania do nas paczki zwrotnej.

KUP LUB ODBIERZ W NASZYM SKLEPIE

Możesz sprawdzić czy produkt dostępny jest w sklepie od ręki lub zamówić go przez Internet i odebrać w sklepie.
Sprawdź dostępność

Bosch 2607335263,
Bosch 2607335264,
Bosch 2607335276,
Bosch 2607335397,
Bosch 2607335432,
Bosch 2607335528,
Bosch 2607335534,
Bosch 2607335558,
Bosch 2607335655,
Bosch 2607335657,
Bosch 2607335665,
Bosch 2607335667,
Bosch 2607335678,
Bosch 2607335685,
Bosch 2607335686,
Bosch 2607335694,
Bosch 2607335761,
Bosch 2607335763,
Bosch 2607335879,
Bosch BAT038,
Bosch BAT040,
Bosch BAT041,
Bosch BAT140,
Bosch BAT159,

Bosch ART 26 Easytrim,
Bosch Angle Exact 17,
Bosch Angle Exact 22CF,
Bosch Angle Exact 23,
Bosch Angle Exact 29CF,
Bosch Angle Exact 30,
Bosch Angle Exact 30-380,
Bosch Angle Exact 40-280,
Bosch Angle Exact 50-210,
Bosch GDR 14.4V Professional,
Bosch GDS 14.4V,
Bosch GLI 14.4V,
Bosch GSB 14.4 VE-2 Professional,
Bosch GSB 14.4-2,
Bosch GSR 14.4 VE-2 Professional,
Bosch GSR 14.4V,
Bosch GST 14.4V,
Bosch GWS 14.4V,
Bosch PAG 14.4V,
Bosch PDR 14.4V,
Bosch PLI 14.4 V,
Bosch PSB 14.4V-i,
Bosch PSR 14.4,
Bosch PSR 14.4-2,
Bosch PSR 14.4VE-2,
Bosch PSR 1440,
Bosch PST 14.4V,
ORGAPACK 2179.160,
ORGAPACK ORT300,
STRAPEX STB65,

14.4V 3000mAh 43Wh NiMH
107mm x 86mm x 112mm
Uwagi: Produkt jest zamiennikiem. Nazwy urządzeń, części i marek zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji.

Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:

Dbamy o Twoją prywatność

Nasz Sklep (znajdujący się pod adresem ebaterie.pl) przetwarza Twoje dane osobowe zbierane w Internecie, np. adres IP Twojego urządzenia oraz informacje zapisywane za pomocą technologii służących do ich śledzenia i przechowywania, takich jak pliki cookies, sygnalizatory www lub innych podobnych technologii.

Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań.

Wyrażam zgodę na korzystanie z technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych, w tym z plików cookies, dostęp do informacji na Twoim urządzeniu końcowym i ich przechowywanie oraz na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez firmę Emma Sp. z o.o. oraz jej partnerów, w celach marketingowych (w tym do zautomatyzowanego dopasowania reklam do Twoich zainteresowań i mierzenia ich skuteczności).

Niezależnie od tego, masz również prawo odmówić wyrażenia zgody na korzystanie w Internecie ze wspomnianych wyżej technologii, dostępu do informacji na Twoim urządzeniu końcowym i ich przechowywania oraz na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez firmę Emma Sp. z o.o. oraz jej partnerów, w celach marketingowych (w tym do zautomatyzowanego dopasowania reklam do Twoich zainteresowań i mierzenia ich skuteczności). W tym celu kliknij: „ NIE WYRAŻAM ZGODY ” bądź dokonaj zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej, z której aktualnie korzystasz (w zakresie plików cookies). Więcej informacji dowiesz się ze strony Polityka prywatności i cookies.

NIE WYRAŻAM ZGODY
ZGADZAM SIĘ, CHCĘ PRZEJŚĆ DO STRONY
pixel